הלוואות לעסקים

גיוס הלוואות ומימון 
לעסקים מקרנות


גיוס הלוואות ומימון לעסקים
מהמערכת הבנקאית


גיוס מימון עסקים מחוץ 
למערכת הבנקאית


קרנות יעודיות לעסקים
 
          שירותים עסקיים


ייעוץ כלכלי ועסקי

תוכנית עסקית

חשבות וניהול כספים

חוות דעת כלכליות
 
         שירותים נוספים

ניהול פרוייקטים כלכליים

סיוע ממשלתי

חונכות עסקית

משרד הביטחון

 
שירותים לקוחות פרטיים


משכנתאות

הכנת תכנית עסקית

Back

אל תוותרו על הכנתה של תוכנית עסקית 

אין ספק בכך שבכל עסק יש כמה דברים בסיסיים וחשובים שאי אפשר לוותר עליהם אם רוצים שהעסק יצליח באמת, ואחד מהם זו הכנה של תוכנית עסקית מקצועית. אי אפשר להקים עסק ולצפות שככה סתם, ללא תוכנית וללא הכנה מראש, הוא פשוט יצליח, כי בדרך כלל זה לא קורה. ברוב הפעמים, למרות שהרצון הוא טוב ולמרות שיש שאיפות להצלחה, ללא הכנת תוכנית עסקית אי אפשר לדעת מה באמת קורה בכל אחד מחלקיו של העסק, ולכן לא כדאי לוותר על כך. ההכנה של התוכנית העסקית יכולה לכלול את כל האינפורמציה החשובה לעסק ולהתקדמות שלו, בין אם מדובר על השיווק של העסק, השינויים שרוצים לעשות בו או כל דבר אחר. לכן זה גם לא משנה אם מדובר על עסק גדול או קטן, כי בכל מקרה העסק צריך שתהייה לו תוכנית טובה שעל פיה אפשר יהיה לעבוד. אתם מקימים עסק ורוצים לעשות כל מה שאפשר כדי שהוא יצליח? אם כך, לא רק שכדאי לכם לעשות תוכנית עסקית, אלא גם כדאי לכם לקבל את השירות שלנו בהכנת התוכנית!

 

הכנתה של התוכנית העסקית 

חברת ביזמרק היא חברה מקצועית שעוסקת בכל הנוגע להכנתן של תוכניות עסקיות, גיוס כספים לעסקים וכדומה, ולמען האמת, אם אתם רוצים תוכנית עסקית מקצועית, כדאי שתיפנו עוד היום לקבלת עזרה. חברתנו קיימת מאז שנת 1994 ומעסיקה לא מעט יועצים ואנשים המומחים בתחום הכנת תוכניות עסקיות, כך שאין ספק שאצלנו תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר. בכל תוכנית עסקית שאנחנו מכינים ללקוחות שלנו ישנה התייחסות לא רק למוטיב הכלכלי בעסק אלא גם לשיווק שלו, לפרויקטים השונים שעתידים לקרות בו וכדומה. לכן תוכנית עסקית שיוצאת מהמשרדים שלנו היא תוכנית שיכולה ללוות את העסק לכל אורך השנה, כאשר בסוף השנה אפשר יהיה לעשות בדיקה האם אכן היעדים הושגו והאם יש דברים שצריך לשפר. 

 

לחשוב על העתיד 

זה לא משנה אם כבר היו לכם עסקים בעבר או שמעולם לא ניהלתם עסק בכוחות עצמכם, כי בכל מקרה כדאי לקבל עזרה מקצועית בנוגע לניהול העסק. אצלנו תוכלו לקבל לא רק עזרה בהכנת התוכנית העסקית, אלא גם בכך שנוכל לייעץ לכם בנוגע לדברים אחרים בניהול העסק או במימון שלו אתם זקוקים. אנחנו נותנים שירותי ייעוץ מקצועיים לסוגים רבים של עסקים, כך שאין ספק שאם תיפנו אלינו תוכלו לקבל מאיתנו את השירות הטוב ביותר שייקח את העסק שלכם כמה צעדים קדימה. השילוב בין תוכנית עסקית נכונה ובין התנהלות כלכלית טובה בעסק יגרמו לכך שתוכלו תמיד להרגיש שכל מה שקורה בעסק שלכם נמצא בשליטה, ואין ספק שזה חשוב.

התקשרו אלינו כבר היום למספר 08-8525228 ואנו נשמח להעמיד לרשותכם את מיטב היועצים שלנו! 


 
bizmarc יועצים כלכליים ופיננסיים טלפון: 08-8525228 פקס: 08-8525229 marc_a@netvision.net.il כתובת: שדרות ירושלים 18, בניין קיי טאורס אשדוד

שירותים עסקיים הלוואות מקרנות מימון    
הלוואת מקרנות מימון
הלוואת בנקאיות
הלוואת חוץ בנקאיות
ייעוץ פיננסי
סיוע ממשלתי
בניית תכנית עסקית
חשבות וניהול כספים
ייעוץ כלכלי
ייעוץ עסקי
חוות דעת כלכליות


 
קרן סיוע לעסקים קטנים
קרן דרומה-צפונה לעסקים
קרן קט"י ירושלים
קרן האגודה הישראלית
קרן שמש
קרן נס
קרן פדרציית ניו יורק
קרן סיוע לעסקים במגזר הערבי

הלוואות לעסקים
הלוואה לעסקחונכות עסקית
משרד הביטחון
אנרגיה ירוקה


עמוד הבית

קישורים
צור קשר