הלוואות לעסקים

גיוס הלוואות ומימון 
לעסקים מקרנות


גיוס הלוואות ומימון לעסקים
מהמערכת הבנקאית


גיוס מימון עסקים מחוץ 
למערכת הבנקאית


קרנות יעודיות לעסקים
 
          שירותים עסקיים


ייעוץ כלכלי ועסקי

תוכנית עסקית

חשבות וניהול כספים

חוות דעת כלכליות
 
         שירותים נוספים

ניהול פרוייקטים כלכליים

סיוע ממשלתי

חונכות עסקית

משרד הביטחון

 
שירותים לקוחות פרטיים


משכנתאות

הלוואה לפתיחת עסק

Back

הלוואה לפתיחת עסק לוקחים רק מביזמרק.

הלוואות בתנאים אופטימליים - הרבה יותר משתלם מהבנקים.
גם האותיות הקטנות בהסכם הן אותיות הוגנות.
צוות שעומד לשירותכם ומספק לכם ייעוץ מקצועי לאורך כל הדרך.
 
לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ולקבלת הצעה להלוואה משתלמת במיוחד חייגו עכשיו 08-8525228 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
יש לכם עסק איתנו
אם תמיד חלמתם לפתוח עסק אבל תמיד הייתם צריכים להוציא את הכסף על דברים דחופים יותר או חששתם מאוד מההשלכות הכלכליות שיהיו לכך, עכשיו אתם כבר לא צריכים לדאוג.
 
צוות היועצים המקצועיים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם, לשמוע על העסק שאתם רוצים להקים ולהציע לכם הלוואה לפתיחת עסק שתיתן לכם מרווח נשימה ואת היכולת להתחיל ברגל ימין. לאחר שתיקחו את ההלוואה, שאנחנו נדאג שתהיה כזאת שתוכלו להחזיר בתנאים אופטימליים, תוכלו להתפנות להגשמת החלום שלכם ולהתפתח בדיוק כפי שתמיד רציתם.
 
איך אנחנו עובדים?
אמנם, הלוואה לפתיחת עסק אפשר לקבל היום מגופים רבים, ביניהם בנקים, בתי הלוואות ואפילו המדינה עצמה, אולם לא כל גוף יספק לכם את התנאים האופטימליים והמותאמים אישית עבורכם. אנחנו בביזמרק נפגשים אתכם כדי להכיר אתכם באופן אישי, ומתאימים עבורכם את ההלוואה שתאפשר לכם לעשות את הצעדים הראשונים בעולם העסקים.
 
תהליך העבודה שלנו הוא כזה:
מפגש היכרות ראשוני – בו אנו שומעים בדיוק על מה אתם חולמים ומחשבים יחד אתכם בצורה כמה שיותר מדויקת את סכום ההלוואה הראשוני שתצטרכו כדי להגשים את החלום.
 
בחירת ההלוואה – אתם בוחרים את ההצעה שמתאימה לכם וחותמים על הסכם ללקיחת הלוואה.
 
בדיקת כשירות – צוות היועצים והמומחים שלנו מבצע בדיקה יסודית על פי צפי ההכנסות של העסק החדש שלכם ועל פי ההתנהלות הכלכלית שלכם בעבר, ומחליט אם לאשר את מתן ההלוואה. 
 
יוצאים לדרך! אנחנו מספקים לכם הלוואה לעסק קטן, בתנאים הטובים ביותר שתוכלו לקבל, ואתם לוקחים את הכסף ומשקיעים אותו בצורה נכונה בעסק שלכם: שכירת משרד, עיצוב, פעולות שיווקיות נכונות והעיקר – הרבה תקשורת ואמונה.
 
אנחנו בטוחים, שהשילוב בין ההלוואה שנספק לכם לבין הידע והחזון שלכם, יאפשרו לכם להגיע רחוק וליהנות מעסק שיפרח וישגשג במשך שנים ארוכות.
 
עסק גדול מתחיל בצעד קטן
רגע לפני שאנחנו מעניקים לכם הלוואה לפתיחת עסק, חשוב שתזכרו: גם העסק המצליח ביותר התחיל בקטן. יכול להיות שההתחלה תהיה קצת יותר קשה, אבל אין בכלל ספק שעם התמדה ואמונה בכך שהעסק שלכם יצליח – הוא יהיה חייב להצליח.
אנחנו בביזמרק נשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי וליווי צמוד לאורך כל הדרך, במטרה לסייע לכם להגשים את החלום ולהקים את העסק הייחודי שלכם שעושה את ההבדל.
 
לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ בנושא מתן הלוואה לפתיחת עסק חייגו עכשיו 08-8525228 או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 
bizmarc יועצים כלכליים ופיננסיים טלפון: 08-8525228 פקס: 08-8525229 marc_a@netvision.net.il כתובת: שדרות ירושלים 18, בניין קיי טאורס אשדוד

שירותים עסקיים הלוואות מקרנות מימון    
הלוואת מקרנות מימון
הלוואת בנקאיות
הלוואת חוץ בנקאיות
ייעוץ פיננסי
סיוע ממשלתי
בניית תכנית עסקית
חשבות וניהול כספים
ייעוץ כלכלי
ייעוץ עסקי
חוות דעת כלכליות


 
קרן סיוע לעסקים קטנים
קרן דרומה-צפונה לעסקים
קרן קט"י ירושלים
קרן האגודה הישראלית
קרן שמש
קרן נס
קרן פדרציית ניו יורק
קרן סיוע לעסקים במגזר הערבי

הלוואות לעסקים
הלוואה לעסקחונכות עסקית
משרד הביטחון
אנרגיה ירוקה


עמוד הבית

קישורים
צור קשר