הלוואות לעסקים

גיוס הלוואות ומימון 
לעסקים מקרנות


גיוס הלוואות ומימון לעסקים
מהמערכת הבנקאית


גיוס מימון עסקים מחוץ 
למערכת הבנקאית


קרנות יעודיות לעסקים
 
          שירותים עסקיים


ייעוץ כלכלי ועסקי

תוכנית עסקית

חשבות וניהול כספים

חוות דעת כלכליות
 
         שירותים נוספים

ניהול פרוייקטים כלכליים

סיוע ממשלתי

חונכות עסקית

משרד הביטחון

 
שירותים לקוחות פרטיים


משכנתאות

הלוואות בערבות מדינה

Back
 

הלוואות בערבות מדינה לוקחים בליווי המומחים

לא פשוט להיות בעל עסק במדינת ישראל, כי האמת היא, שככל שחולף הזמן התחרות בכל תחום הולכת ונהיית מורכבת יותר ויותר. לכן זה לא מפתיע שבעלי עסקים שרוצים להצליח באמת צריכים להמציא את העסק בכל פעם מחדש, בין אם זה על ידי פרויקטים חדשים, הרחבת השירות שהם מציעים או על ידי כל רעיון אחר. חשוב להבין שעל מנת שאפשר יהיה ליישם את הרעיונות האלה יש צורך בדרך כלל בתקציב רציני, ולכן הלוואות בערבות מדינה יכולות להיות פתרון טוב למצב. במידה וגם אתם מנהלים עסק ושוקלים לקחת הלוואה שכזו, הרי שכדאי יהיה לכם לפנות אלינו, כי אצלנו בחברת ביזמרק תוכלו לקבל את הסיוע המקצועי והטוב ביותר בדרך לקבלת המימון לפרויקטים הבאים שלכם.
 
השירות שלנו כולל:
 
פגישת היכרות – השלב הראשון בשירות שלנו כולל כמובן את פגישת ההיכרות, ובשלב זה תוכלו להציג בפנינו את הדרישות שלכם ואת הסיוע שלו אתם זקוקים.
 
הפתרונות הקיימים – השלב השני יהיה השלב בו נציג אנחנו בפניכם את האופציות לפתרון שיכולות לבוא בחשבון בהתחשב בדרישות ובצרכים שלכם. מעבר לאפשרות של הלוואות בערבות מדינה נוכל להציג בפניכם עוד אפשרויות מימון שנוכל לפעול לכך שתקבלו אותן, ולכן אין ספק שבכל מקרה נמצא עבורכם פתרון מתאים.
 
ליווי צמוד – אנו נלווה אתכם בעזרת מיטב היועצים שלנו ואנשי המקצוע שעובדים אצלנו מזה שנים, ולמעשה עד היום שבו תקבלו את המימון לו אתם זקוקים לא נרפה מהעניין. כך תוכלו להיות בטוחים שיהיה לכם תמיד אל מי לפנות בכל שאלה או בקשה.
לצורך קבלת הסיוע הפיננסי שלנו וליווי התהליך עד לקבלת הלוואה בערבות מדינה התקשרו אלינו כבר עכשיו למספר: 08-8525228 ואנו נשמח לעזור לכם לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה!
 
למה דווקא אנחנו
זה לא משנה לאיזו מטרה אתם זקוקים לקבלת סיוע כלכלי, כי מה שחשוב הוא לדעת שיש מי שיעזור לכם בכך. הקמנו את חברת ביזמרק כבר בשנת 1994 ומאז ועד היום היה לנו הכבוד ללוות לא מעט עסקים להצלחה, כך שיש לנו ניסיון עשיר בכל התחום הזה. בין אם אתם רוצים לקבל סיוע בנושא של קידום העסק וניהולו בצורה נכונה יותר מבחינה כלכלי ובין אם אתם רוצים עזרה בגיוס ההון, הרי שאנו האנשים המתאימים לכך ביותר. יש לנו ידע רב בתחום ואנשי מקצוע שלמדו את הנושאים האלה לעומק, כך בכל שאלה שתהייה לכם בנושא הפיננסי של ניהול העסק, נוכל להציע לכם תשובות ופתרונות שיעזרו לכם לקדם את מפעל החיים שלכם.
 
רוצים שנעזור לכם לקבל הלוואות שנחוצות לכם? מעוניינים לדעת איך לשנות דברים בעסק כך שהוא יתנהל בצורה נכונה יותר מבחינה כלכלית? צרו איתנו קשר במספר 08-8525228 והשינוי יתחיל לקרות!

 
bizmarc יועצים כלכליים ופיננסיים טלפון: 08-8525228 פקס: 08-8525229 marc_a@netvision.net.il כתובת: שדרות ירושלים 18, בניין קיי טאורס אשדוד

שירותים עסקיים הלוואות מקרנות מימון    
הלוואת מקרנות מימון
הלוואת בנקאיות
הלוואת חוץ בנקאיות
ייעוץ פיננסי
סיוע ממשלתי
בניית תכנית עסקית
חשבות וניהול כספים
ייעוץ כלכלי
ייעוץ עסקי
חוות דעת כלכליות


 
קרן סיוע לעסקים קטנים
קרן דרומה-צפונה לעסקים
קרן קט"י ירושלים
קרן האגודה הישראלית
קרן שמש
קרן נס
קרן פדרציית ניו יורק
קרן סיוע לעסקים במגזר הערבי

הלוואות לעסקים
הלוואה לעסקחונכות עסקית
משרד הביטחון
אנרגיה ירוקה


עמוד הבית

קישורים
צור קשר