הלוואות לעסקים

גיוס הלוואות ומימון 
לעסקים מקרנות


גיוס הלוואות ומימון לעסקים
מהמערכת הבנקאית


גיוס מימון עסקים מחוץ 
למערכת הבנקאית


קרנות יעודיות לעסקים
 
          שירותים עסקיים


ייעוץ כלכלי ועסקי

תוכנית עסקית

חשבות וניהול כספים

חוות דעת כלכליות
 
         שירותים נוספים

ניהול פרוייקטים כלכליים

סיוע ממשלתי

חונכות עסקית

משרד הביטחון

 
שירותים לקוחות פרטיים


משכנתאות

הלוואות לעסקים ומימון

Back
 

הלוואה לעסק שלך זו האחריות שלך

להיות מנהל של עסק בימינו זה לא דבר פשוט, כי התחרות היא גדולה ביותר ואת זאת אתה בוודאי מרגיש, בין אם אתה מנהל עסק גדול ובין אם אתה מנהל עסק קטן. אחד מהקשיים הבולטים ביותר של בעלי עסקים, זה הקושי להשיג את המימון שדרוש להם לצורך פיתוח העסק, לצורך השיווק שלו או לכל צורך אחר. במידה וגם אתה רוצה לגייס הון בסדר גודל מסוים לטובת העסק שלך, כדאי שתדע שהגעת למקום הנכון, כי אצלנו בחברת ביזמרק אתה תוכל לקבל את השירות הטוב ביותר בתחום. כדאי לדעת שיש היום סוגים רבים של מקורות מימון שיכולות לתת לך הלוואה לעסק, ולכן אחד מהדברים החשובים הוא לקבל ייעוץ ולקבל את כל המידע שאותו אתה צריך כדי לדעת מהן למעשה האופציות שעומדות בפניך. את כל אלה תוכל לקבל אצלנו בביזמרק, וזה לא משנה בכלל לאיזו מטרה אתה צריך את כספי ההלוואה. 
 

הלוואות ממקורות שונים 

הדבר הראשון שצריך לדעת על הלוואות לעסקים, זה שיש מקורות שונים שמהם אתה יכול לקבל את הכסף. אומנם האופציה הראשונה היא כמובן לפנות אל הבנקים השונים, אך במידה ותגיע אלינו לייעוץ ולקבלת עזרה, אתה תראה שהבנקים הם לא האפשרות היחידה שפתוחה בפנייך. אתה יכול לגייס את ההון שלך גם מקרנות שונות שקיימות ומעודדות את צמיחתם של עסקים קטנים ובינוניים, ואתה יכול גם לפנות אל גופים חוץ בנקאיים אחרים שיעשו הכול כדי לעזור לך. המשרד שלנו מציע לך את השירות המוביל ביותר בתחום של גיוס הלוואות לעסקים, כך שאתה יכול להיות בטוח שמהרגע שבו תפנה אלינו ועד הרגע שהכסף יועבר לחשבון העסקי שלך, לא יעבור יותר מידי זמן. 
 

מה נעשה למענך 

כחלק מהשירות שממנו תוכל ליהנות אצלנו בחברת ביזמרק, זה הייעוץ לגבי המשך הדרך הכלכלית שלך. יותר מידי אנשים מנהלים עסקים ובטוחים שהם יודעים לעשות את זה בצורה מושלמת מבחינה כלכלית, אך האמת היא, שייעוץ ממקצוענים כמונו יכול רק לעזור. בנוסף, אנחנו נוכל לקחת על עצמנו את כל ההליך של גיוס ההון שלו אתה זקוק, בין אם מדובר על הלוואה גדולה במיוחד שאתה רוצה לקחת לטובת פיתוח העסק ובין אם גובה ההלוואה הוא בינוני. המשרד שלנו הוקם בשנת 1994, כך שאתה בהחלט יכול להיות בטוח שכל אנשי הצוות שלנו שאיתם תדבר יתנו לך את השירות הטוב ביותר, כיוון שניסיון לא חסר לנו. כמו כן, המשרד מאושר על ידי מספר רב של מוסדות ממשלתיים כמו הרשות לפיתוח הנגב, בנק אוצר החייל, חברת נמלי ישראל בע"מ ועוד הרבה גופים אחרים.

וכן הקישו כאן לפרטים נוספים בנושא הלוואות לעסקים.
 
אל תהסס ופנה אלינו עוד היום למספר 08-8525228 ואנו נדאג לכך שהעסק שלך יקבל את המימון לו הוא זקוק!

 
bizmarc יועצים כלכליים ופיננסיים טלפון: 08-8525228 פקס: 08-8525229 marc_a@netvision.net.il כתובת: שדרות ירושלים 18, בניין קיי טאורס אשדוד

שירותים עסקיים הלוואות מקרנות מימון    
הלוואת מקרנות מימון
הלוואת בנקאיות
הלוואת חוץ בנקאיות
ייעוץ פיננסי
סיוע ממשלתי
בניית תכנית עסקית
חשבות וניהול כספים
ייעוץ כלכלי
ייעוץ עסקי
חוות דעת כלכליות


 
קרן סיוע לעסקים קטנים
קרן דרומה-צפונה לעסקים
קרן קט"י ירושלים
קרן האגודה הישראלית
קרן שמש
קרן נס
קרן פדרציית ניו יורק
קרן סיוע לעסקים במגזר הערבי

הלוואות לעסקים
הלוואה לעסקחונכות עסקית
משרד הביטחון
אנרגיה ירוקה


עמוד הבית

קישורים
צור קשר