הלוואות לעסקים

גיוס הלוואות ומימון 
לעסקים מקרנות


גיוס הלוואות ומימון לעסקים
מהמערכת הבנקאית


גיוס מימון עסקים מחוץ 
למערכת הבנקאית


קרנות יעודיות לעסקים
 
          שירותים עסקיים


ייעוץ כלכלי ועסקי

תוכנית עסקית

חשבות וניהול כספים

חוות דעת כלכליות
 
         שירותים נוספים

ניהול פרוייקטים כלכליים

סיוע ממשלתי

חונכות עסקית

משרד הביטחון

 
שירותים לקוחות פרטיים


משכנתאות

הלוואות לעסקים

Back
 

הלוואות לעסקים לוקחים רק מחברה רצינית.

רוצים להקים עסק וצריכים סיוע בגיוס ההון הראשוני?
יש לכם עסק פעיל ואתם צריכים הלוואה על מנת להתרחב ולהתקדם?
 
הגעתם בדיוק למקום הנכון.BizMarc מציעה שירותי הלוואות לעסקים בתנאים שאסור לפספס.
לקביעת פגישת ייעוץ עם המומחים שלנו חייגו עכשיו 08-8525228 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 

סוגי הלוואות לעסקים
כשאתם חושבים על לקיחת הלוואה לעסק, חשוב שתכירו את כל הדרכים העומדות בפניכם:

 

הלוואה בנקאית

לקיחת הלוואה מהבנק היא הדרך שרוב בעלי העסקים מכירים. הבנקים שמחים לספק הלוואה בתנאים מסוימים, למי שעומד בקריטריונים נוקשים שהם מציבים. לעומת זאת, ישנם בנקים גדולים, המציעים לבעלי עסקים קטנים הלוואות בתנאים נוחים – כגון הלוואות ללא ריבית, עם ריבית נמוכה או בתנאי החזר נוחים במיוחד. ההצעות האלה תקפות בדרך כלל עבור לקוחות הפותחים חשבון חדש בבנק, ולכן כדי לברר יותר פרטים – יש לפנות לבנקים גדולים שבהם אין לכם חשבון פעיל. 
 
אם אתם מעדיפים לקבל הלוואות לעסקים מהבנקים, הצוות המקצועי שלנו ישמח ללוות אתכם בתהליך הבירור ולמצוא עבורכם את ההצעה הטובה ביותר שמתאימה לצורכיכם.
 

הלוואה באמצעות קרנות

דרך נוספת לקבלת הלוואות לעסקים הינה באמצעות חברות המתמחות בתחום או קרנות מימון. כל גוף כזה מציב תנאים שונים למתן ההלוואה, ומציע מגוון מסלולים אפשריים בהתאם לגובה הסכום המבוקש, אורך תקופת פריסת ההחזרים, הערכת סיכונים מקצועית וכמות הביטחונות שיש לבעל העסק. 
 
אנחנו ב- BizMarc מציעים לכם שירות שיאפשר לכם לקבל הלוואות לעסקים בתנאים המשתלמים ביותר. אנו נבדוק עבורכם את תנאי ההלוואה שמציעות הקרנות השונות, נביא בפניכם את כל הנתונים ונלווה אתכם לאורך כל הדרך עד לקבלת ההלוואה בתנאים הטובים ביותר עבורכם.
 

הלוואות לעסקים ממסגרת חוץ בנקאית

קיימת אפשרות לקבל הלוואה לעסק ממסגרות חוץ בנקאיות, כמו חברות הביטוח או חברות האשראי. חשוב מאוד לבדוק לעומק את התנאים שחברות אלה מציעות, כי לעתים הם נראים מאוד משתלמים במבט ראשון, אולם כשקוראים את האותיות הקטנות מגלים תנאים "דרקוניים" ולא ממש גמישים. 
 
צוות היועצים המומחים של BizMarc ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבדיקת תנאי ההלוואה השונים, במטרה למצוא עבורכם את ההצעה הטובה ביותר.
 
אתכם לאורך כל הדרך
פתיחת עסק או שדרוג שלו אינם דברים של מה בכך, והם מחייבים השקעה רבה של תשומת לב גם הפרטים הקטנים. הצוות המקצועי והמנוסה שלנו ישמח ללוות אתכם לאורך כל הדרך, למצוא ביחד אתכם את תנאי ההלוואות לעסקים המשתלמים ביותר עבורכם.

 
לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ מקצועית חייגו עכשיו 08-8525228 ונשמח לספק לכם ליווי מקצועי שימנף את העסק שלכם קדימה.
 
לשירותכם תמיד,
צוות המומחים של BizMarc.


 
צריכים הלוואה לפתיחת עסק? ביזמרק - מתן הלוואות לפתיחת עסק בתנאים אופטימליים שכדאי להכיר. השירות כולל מתן ייעוץ מקצועי וליווי צמוד לאורך כל הדרך, על מנת לאפשר לכם להצליח באמת..

הלוואות לעסקים קטנים
הלוואות לעסקים קטנים לוקחים רק מביזמרק. תנאים אופטימליים לעסקים קטנים, אשר עושים את ההבדל בין הלוואה שאפשר להחזיר לכזאת שמאוד קשה. לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה שבסיומה תקבלו את ההלוואה המתאימה לעסק שלכם... 

הלוואות להקמת עסק
הלוואות להקמת עסק לוקחים מביזמרק. הלוואות בתנאים טובים למי שרוצה להקים עסק וצריך מימון ראשוני, מבלי להילחץ מההחזרים הצפויים. לקבלת הלוואה להקמת עסק בפשטות ובמהירות...

הלואות בערבות מדינה
הלוואות בערבות מדינה ניתן לקבל בדרכים שונים. 
 
 
 
bizmarc יועצים כלכליים ופיננסיים טלפון: 08-8525228 פקס: 08-8525229 marc_a@netvision.net.il כתובת: שדרות ירושלים 18, בניין קיי טאורס אשדוד

שירותים עסקיים הלוואות מקרנות מימון    
הלוואת מקרנות מימון
הלוואת בנקאיות
הלוואת חוץ בנקאיות
ייעוץ פיננסי
סיוע ממשלתי
בניית תכנית עסקית
חשבות וניהול כספים
ייעוץ כלכלי
ייעוץ עסקי
חוות דעת כלכליות


 
קרן סיוע לעסקים קטנים
קרן דרומה-צפונה לעסקים
קרן קט"י ירושלים
קרן האגודה הישראלית
קרן שמש
קרן נס
קרן פדרציית ניו יורק
קרן סיוע לעסקים במגזר הערבי

הלוואות לעסקים
הלוואה לעסקחונכות עסקית
משרד הביטחון
אנרגיה ירוקה


עמוד הבית

קישורים
צור קשר