הלוואות לעסקים

גיוס הלוואות ומימון 
לעסקים מקרנות


גיוס הלוואות ומימון לעסקים
מהמערכת הבנקאית


גיוס מימון עסקים מחוץ 
למערכת הבנקאית


קרנות יעודיות לעסקים
 
          שירותים עסקיים


ייעוץ כלכלי ועסקי

תוכנית עסקית

חשבות וניהול כספים

חוות דעת כלכליות
 
         שירותים נוספים

ניהול פרוייקטים כלכליים

סיוע ממשלתי

חונכות עסקית

משרד הביטחון

 
שירותים לקוחות פרטיים


משכנתאות

ייעוץ כלכלי חשוב לעסק שלך

Back

 
אם אתם שייכים לאותם האנשים שלא רוצים להיות שכירים אלא רוצים לקחת את גורלם בידיהם ולהתחיל לפתח עסק עצמאי, הרי שחלק ממה שאתם צריכים לחשוב עליו זה על ההתנהלות הכלכלית. יכול להיות שעד היום הצלחתם להתנהל בצורה יחסית טובה מבחינה כלכלית, אך ניהול משק הבית וניהול העסק הם שני דברים שונים. בין אם יש לכם ניסיון בניהול של עסקים ובין אם לא, אין ספק שעל ייעוץ כלכלי לא כדאי לכם לוותר, כי העולם שבו אנחנו חיים היום הוא תחרותי מידי מכדי שתיקחו סיכונים מיותרים. הייעוץ הכלכלי והעסקי שאנו מציעים לכם בחברת ביזמרק הוא ייעוץ מקצועי שאנו נותנים לעסקים קטנים ובינוניים כבר משנת 1994, מה שאומר שיש לנו ניסיון רב, כך שאתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום! 
 

מה כולל הייעוץ הכלכלי והעסקי שלנו?

חשוב להבין שכדי לנהל עסק טוב מבחינה כלכלית צריך לחשוב על הדברים ולתכנן אותם מראש, ולכן במסגרת השירות של הייעוץ הכלכלי שאותו אנו מעניקים לעסקים, אנחנו שמים דגש גם על הכנת תוכניות. אנחנו נותנים שירות של ייעוץ בנושא של גיבוש האסטרטגיה העסקית, ואנחנו עוזרים אפילו בתמחור המוצרים שאותם אתם מוכרים בעסק שלכם. כל הנושא של הכנת תקציבים וגם תוכניות עבודה שנתיות הוא נושא שאנחנו שמים עליו דגש במהלך הייעוץ, כך שבסופו של דבר אתם תראו שהייעוץ ייתן לכם את כל אותם כלים שעד היום היו חסרים לכם. במידה והעסק שלכם נמצא במשבר כלכלי שעד היום חשבתם שלא תוכלו לצאת ממנו, הייעוץ הכלכלי והעסקי שלנו יעזרו לכם גם בכך, כי יש לנו אפילו תוכניות הבראה לעסקים. 
 

העבודה שלנו מתבצעת בשלבים 

אחד מהדברים הטובים ביותר שמהם תוכלו ליהנות כשתיפנו אלינו לקבלת ייעוץ כלכלי לעסק, זה שאתם תראו עד כמה אנחנו עובדים בצורה מסודרת, וזה יעזור גם לכם ללמוד שסדר הוא דבר חשוב. הייעוץ שלנו מורכב משלושה שלבים, כאשר בראשון אנחנו עושים מיפוי ואבחון של המצב הקיים. השלב השני מוקדש למדידות של תפוקות שונות של המדדים שהוגדרו, ואילו בשלב השלישי של הייעוץ בביזמרק עושים תכנון אסטרטגי. חשוב לעבור כל שלב בנפרד כיוון שלכל שלב יש משמעות אחרת, וכמו כן, כדאי להבין ולהפנים כבר מראש ששיפור העסק או פתיחה על עסק חדש זה עניין של תהליך. שווה לכם להשקיע בללמוד כיצד להכין תוכניות עסקיות ובלמידה של התנהלות נכונה יותר מבחינה כלכלית, כי זה המפתח להצלחה העסקית שלכם!

התקשרו אלינו כבר היום למספר 08-8525228 ואנו נקבע לכם פגישה ראשונית שממנה אפשר יהיה להתחיל את התהליך של ייעוץ כלכלי שייקח את העסק שלכם כמה צעדים קדימה!

היועצים שלנו הם בעלי ניסיון רב בעזרה ובייעוץ שהם נתנו לבעלי עסקים בשנים האחרונות, כך שאין ספק שאתם בידיים טובות. 


 


 
bizmarc יועצים כלכליים ופיננסיים טלפון: 08-8525228 פקס: 08-8525229 marc_a@netvision.net.il כתובת: שדרות ירושלים 18, בניין קיי טאורס אשדוד

שירותים עסקיים הלוואות מקרנות מימון    
הלוואת מקרנות מימון
הלוואת בנקאיות
הלוואת חוץ בנקאיות
ייעוץ פיננסי
סיוע ממשלתי
בניית תכנית עסקית
חשבות וניהול כספים
ייעוץ כלכלי
ייעוץ עסקי
חוות דעת כלכליות


 
קרן סיוע לעסקים קטנים
קרן דרומה-צפונה לעסקים
קרן קט"י ירושלים
קרן האגודה הישראלית
קרן שמש
קרן נס
קרן פדרציית ניו יורק
קרן סיוע לעסקים במגזר הערבי

הלוואות לעסקים
הלוואה לעסקחונכות עסקית
משרד הביטחון
אנרגיה ירוקה


עמוד הבית

קישורים
צור קשר