הלוואות לעסקים

גיוס הלוואות ומימון 
לעסקים מקרנות


גיוס הלוואות ומימון לעסקים
מהמערכת הבנקאית


גיוס מימון עסקים מחוץ 
למערכת הבנקאית


קרנות יעודיות לעסקים
 
          שירותים עסקיים


ייעוץ כלכלי ועסקי

תוכנית עסקית

חשבות וניהול כספים

חוות דעת כלכליות
 
         שירותים נוספים

ניהול פרוייקטים כלכליים

סיוע ממשלתי

חונכות עסקית

משרד הביטחון

 
שירותים לקוחות פרטיים


משכנתאות

ייעוץ פיננסי

Back

הייעוץ הפיננסי חשוב לעסק 

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים לב אליהם בניהול של עסק, זה שעושים את זה בצורה נכונה מבחינה כלכלית. יותר מידי אנשים פותחים עסקים ומקימים אותם בהרבה מאוד התלהבות, אך כתוצאה מכך שהם לא עושים תוכנית כלכלית לעסק, הם מוצאים את עצמם מהר מאוד במצב בעייתי. לכל עסק, כמו לכל אדם פרטי, יש הוצאות כלכליות לא מועטות, וכדי שאפשר יהיה להתנהל בצורה נכונה עם התקציב כדאי להשקיע בתוכנית כלכלית שתיקח בחשבון את כל מה שעתיד לקרות בעסק. אם גם אתם מקימים היום עסק והייתם רוצים להימנע מטעויות מהסוג הזה, אז אין ספק שתוכלו לעשות זאת, ואם תיפנו אלינו לקבלת ייעוץ פיננסי אתם תוכלו להיות בטוחים שהעסק שלכם יתנהל נכון יותר מבחינה כלכלית. אצלנו בביזמרק תוכלו לקבל שירותי ייעוץ לעסק, בין אם אתם זקוקים לייעוץ בנוגע למימון פרויקטים שונים ובין אם אתם זקוקים לייעוץ בניהול השוטף של התחום הכלכלי בעסק. 
 

ייעוץ שמתייחס לעתיד

יש כמה פרמטרים שאליהם אנחנו מתייחסים בעת מתן הייעוץ העסקי, ויש סוגים שונים של ייעוץ שנוכל לתת לכם. מצד אחד יש אפשרות לקבל ייעוץ שכולל את גיבוש האסטרטגיות הכלכליות בעסק, ומצד שני אנחנו מציעים גם שירותי ייעוץ שכוללים תוכניות הבראה לעסקים. אנחנו בונים ביחד עם הלקוחות שלנו הערכות שווי כלכליות  ואפילו עושים ניתוחי רווחיות לכל פרויקט ולכל דבר שמתרחש בעסק של הלקוח. הגישה שלנו בהחלט אומרת שאם בעל עסק יחשוב על העתיד של העסק שלו ויתחיל לתכנן אותו, בין היתר מבחינה כלכלית, כמה שיותר מוקדם, הרי שהוא יוכל לשלוט טוב יותר בכל מה שקורה בו. הייעוץ הפיננסי חשוב הרבה פעמים כיוון שהוא מלמד את הלקוחות שלנו למה חשוב לשים לב ואיך כדאי להתנהל, ואין ספק שזה דבר שיכול להפוך כל עסק לעוד יותר מוצלח. זה אפילו לא משנה אם העסק שלכם גדול במיוחד ויש בו הרבה עובדים או שאתם מנהלים עסק יחסית קטן, כי בכל מקרה השירות שנוכל לתת לכם מבחינת הייעוץ הפיננסי יוכל לעשות לעסק שלכם רק טוב.
 

הניסיון תמיד עוזר

ביזמרק היא חברה שפועלת כבר משנת 1994, ומשמעות הדברים היא שלא חסר לאנשים שלנו ניסיון בכל הקשור לניהול עסקים. הניסיון שלנו בניהול התחום הפיננסי בעסקים הוא רב ביותר, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהוא יסייע לכם בכל הדרוש. לא תמיד כדאי לדחות את קבלת הייעוץ לרגע האחרון או לרגע שבו אתם כבר מנסים להבין איך להחזיר את האוויר לעסק, ולפעמים כדאי לקבל את הייעוץ הזה דווקא עוד לפני הקמת העסק.

ככל שתעשו את הדברים בצורה מסודרת יותר כך יהיו לכם סיכויים יותר גדולים להצליח בעסק ולכן זה מומלץ. התקשרו אלינו כבר היום לקביעת פגישה למספר:  8525228 -03 ותראו שהעסק שלכם יתנהל בצורה טובה יותר! 
 
bizmarc יועצים כלכליים ופיננסיים טלפון: 08-8525228 פקס: 08-8525229 marc_a@netvision.net.il כתובת: שדרות ירושלים 18, בניין קיי טאורס אשדוד

שירותים עסקיים הלוואות מקרנות מימון    
הלוואת מקרנות מימון
הלוואת בנקאיות
הלוואת חוץ בנקאיות
ייעוץ פיננסי
סיוע ממשלתי
בניית תכנית עסקית
חשבות וניהול כספים
ייעוץ כלכלי
ייעוץ עסקי
חוות דעת כלכליות


 
קרן סיוע לעסקים קטנים
קרן דרומה-צפונה לעסקים
קרן קט"י ירושלים
קרן האגודה הישראלית
קרן שמש
קרן נס
קרן פדרציית ניו יורק
קרן סיוע לעסקים במגזר הערבי

הלוואות לעסקים
הלוואה לעסקחונכות עסקית
משרד הביטחון
אנרגיה ירוקה


עמוד הבית

קישורים
צור קשר